Меню
Ваш кошик

Ручний інструмент

Ручний інструмент

Модель: 0903060778
Розбризкувач Metabo GB 7 відмінний вибір для поливу городу, клумб, грядок і т.д. Надійний і довговічний металевий корпус з еластичним пластиковим курком. Окрема плавне регулювання потоку води, а так само 7 форм струменя від повну і сильну, до дрібного дисперсионного туману. Стандартне латунне з'..
628 грн.
Модель: SC-8106 ( Tapetool )
Степлер для швидкої підв'язки рости: виноградної лози, помідор, огірків та ін. Значно полегшує процес підв'язки рослин, що істотно оптимізує роботу в саду, теплиці. Тепер закріпити стебло рослини до точки опори можна робити однією рукою , буквально за секунду. Він дуже швидко формує кільце необхі..
680 грн.
Модель: 0903063130
Розбризкувач Metabo GS 10 відмінний вибір для поливу городу, клумб, грядок, а так само поливу в теплицях. Завдяки довжині штанги 920 мм, можна здійснювати полив не заходячи на грядку, а так же поливати квіти в підвісних горщиках. Надійний і довговічний металевий корпус з еластичним пластиковим ку..
869 грн.
Модель: D-60SZ
Пристрій ручне для прочищення труб DALI D-60SZ призначене для очищення / прочищення внутрішніх мереж каналізації та водопостачання, з можливістю підключення дрилі або шуруповерта, з барабаном для укладання троса. Призначений для прочищення невеликих ділянок труб з невеликим діаметром від 15 до 75 ..
6121 грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)